Бондаренко – про Марсель: «Ми вже з цим стикалися, для нас це не проблема»
Бондаренко: «Нічия – результат кращий, ніж якби ми програли 1:2»
Хавбек – про матч з Марселем
16 лютого 10:41
![Бондаренко: «Нічия – результат кращий, ніж якби ми програли 1:2»](/upload/iblock/2a1/2a1d54b81a98114a0917fedb35c2f0bc.jpg.webp)
Півзахисник Шахтаря Артем Бондаренко прокоментував нічию з Марселем у першій грі Ліги Європи.
«Скажу так – могло бути і краще, і гірше. Їдемо до Марселя з рахунком 2:2, де буде трохи складніше – самі знаєте, які там уболівальники. Але відчули цей ритм офіційного матчу, що дуже важливо. Тож подивимося. Думаю, що ми у непоганій фізичній формі. Хоча поле було досить важким. Але все ж таки, з погляду фізичної готовності ми виглядали пристойно. Далі прогресуватимемо.Нічия – результат кращий, ніж якби ми програли 1:2. Але всі мають таке відчуття, що могли зіграти краще. А 2:2 – це результат, коли нічого не втрачено. На нас чекає важкий матч у відповідь на «Велодромі». Потрібно сміливіше грати у свій футбол і все вийде».
Команди зіграли внічию (2:2).
Коментарі 0