Вчора 4
Сьогодні 0

Борнмут Забарного впевнено переграв Саутгемптон

Доля зустрічі вирішилася ще у першому таймі
У заключному матчі шостого туру Прем'єр-ліги Англії Борнмут здобув впевнену перемогу над Саутгемптоном з рахунком 3:1, вирішивши долю поєдинку у першому таймі.

На 17-й хвилині Маркус Тавернер зі штрафного закинув м'яч на Еванілсона, який відкрив рахунок – 1:0. Антуан Семеньо на 32-й хвилині виконав точний удар з 15 метрів, м'яч після рикошетів залетів у ворота від Данго Уттари, збільшивши перевагу до 2:0. Наприкінці першого тайму Семеньо забив третій гол, скориставшись передачею від Кука – 3:0.

Натяк на інтригу з'явився одразу після перерви, коли Матеуш Фернандеш навісив на Тейлора Харвуда-Белліса, який у падінні скоротив відставання – 3:1.

Український захисник Борнмута Ілля Забарний вийшов у стартовому складі своєї команди, відіграв 90 хвилин, отримав при цьому одну з найнижчих оцінок у своїй команді – 6,6.

Тепер Борнмут із 8 очками посідає 11-е місце, тоді як Саутгемптон залишився на дні таблиці з одним балом.

Англія. Прем'єр-ліга. 6 тур

Борнмут – Саутгемптон 3:1 (Еванілсон 17, Уттара 32, Семеньо 39 – Харвуд-Белліс 51)