Вчора 6
Сьогодні 21

Боруссія Дортмунд здобула вольову перемогу над Бохумом

Гірассі привів джмелів до успіху
Боруссія Дортмунд спромоглася врятувати матч п'ятого туру німецької Бундесліги з аутсайдером Бохумом, завершивши зустріч з рахунком 4:2.

У першому таймі Бохум відкрив рахунок на 16-й хвилині: Матуш Беро отримав передачу від Філіпа Хофманна і влучним ударом у ближній кут вразив ворота. Всього через п'ять хвилин воротар Борусії припустився грубої помилки, викотивши м'яч у центр на Дані де Віта, який легко забив з лінії штрафного майданчика – 0:2.

На 44-й хвилині Серу Гірассі головою зміг пробити під поперечину після навісу Брандта, встановивши рахунок 1:2.

У другому таймі Емре Джан реалізував пенальті, зрівнявши рахунок на 62 хвилині. Потім Гірассі вивів Боруссію вперед на 75-й хвилині, а Фелікс Нмеча закріпив успіх на 81-й, коли помилився воротар Бохума.

Таким чином, Боруссія з 10 очками вийшла на друге місце у таблиці, тоді як Бохум продовжує залишатися на останньому.

Німеччина. Бундесліга. 5 тур

Боруссія Дортмунд – Бохум 4:2 (Гірассі 44, 75, Джан 62 пен, Нмеча 81 – Беро 16, Де Віт 21)