Бойко: « Ми могли перемогти Чехію з великим рахунком »
![Денис Бойко Бойко: « Ми могли перемогти Чехію з великим рахунком »](/upload/iblock/17a/17ac925d104cd6428ecc3a91bed8ff10.jpg.webp)
Голкіпер збірної України Денис Бойко в ефірі телеканалу « Футбол 1 » висловився про нічию з Чехією (1: 1) в товариському матчі.
– Перемагати весь матч, вести в рахунку і отримати в кінці гол – прикро, звичайно. Якщо брати по грі, могли і перемогти з великим рахунком. Так само могли і пропускати. Якщо брати за рахунком, думаю, закономірно.- Що сказав Петраков після матчу?
– Це залишиться в роздягальні.
- Які емоції після першого матчу за збірну через тривалий час?
– Мені взагалі було дуже приємно, що я повернувся в збірну, в цю атмосферу. Знову побачив хлопців, яких довго не бачив. Тому тільки позитивні емоції. Дуже радий, що тренерський штаб розраховував на мене на цьому зборі. Викликали мене, дали можливість зіграти.
– Відчувалася підтримка українських уболівальників на стадіоні?
– Якщо чесно, мені здалося, що наших уболівальників було більше, ніж всіх інших присутніх на стадіоні. Була непогана підтримка і з боку чеської публіки, але наші вболівальники, звичайно, величезне їм спасибі, що прийшли на стадіон і підтримали нашу команду
Коментарі 0