Полісся має намір підписати ексгравця Дніпра-1
Бойко не тримає зла на Полісся після відходу і побажав клубу успіхів у новому сезоні
Досвідчений голкіпер поділився думкою про дебютну кампанію житомирян в УПЛ
![<i>Денис Бойко Бойко не тримає зла на Полісся після відходу і побажав клубу успіхів у новому сезоні](/upload/iblock/692/692a29e41649bb86dcec6f2e6891927b.jpg.webp)
Денис Бойко / Фото - ФК Полісся
Колишній голкіпер Полісся Денис Бойко поділився думкою про минулий та новий сезон команди в УПЛ.
Думаю, що перший сезон був більше на емоціях – історичний сезон в Премʼєр-Лізі, плюс потрапили у кваліфікацію єврокубків. Побажаю Поліссю залишитися на тому ж рівні, що й в минулому сезоні – не втратити місце в зоні єврокубків. Але зробити це буде важче, аніж здобути у минулому сезоні. Адже команди тепер налаштовуватимуться на них по-іншому.У першому колі могла бути недооцінка, а тепер буде навпаки. Але я вболіватиму за них. Думаю, будуть боротися за місце в середині турнірної таблиці та у зоні єврокубків.
Раніше повідомлялося, що Полісся має намір підписати ексгравця Дніпра-1.
Коментарі 0