Булеца: « Мені потім скажуть, чи потрібно повертатися в « Динамо »
![<span style= Булеца: « Мені потім скажуть, чи потрібно повертатися в « Динамо »](/upload/iblock/a34/a347cf46bf41dbd7f4aa65f6da553540.jpg.webp)
Півзахисник « Дніпра-1 » Сергій Булеца прокоментував матч 23-го туру української Прем'єр-ліги проти « Міная » ( 0: 3 ). Також хавбек, який забив м'яч в цьому поєдинку, розповів про можливе повернення в « Динамо » після оренди.
Сергій, перемога над «Мінаєм» легко дісталася вашій команді?
Не сказав би, що було так вже й легко. У будь-якому випадку матч був складним, тому що « Мінаю » теж потрібні були окуляри, вони хотіли зачепитися за них на нашому полі. Але « Дніпро-1 » зіграв в атакуючому стилі. За рахунок командної гри, на мій погляд, нам вдалося домінувати і в підсумку домогтися необхідної для нас перемоги. Ми раді, що виграли і взяли три очка.
від «міна» ви очікували більш сильного опору?
Ми очікували від самих себе агресивної гри. Крім того, ми були добре мотивовані на цю гру, тому що у нас був боржок перед « Мінаєм » за гру першого кола, коли ми програли їм на виїзді з рахунком 3: 2.Ми знали, що « Мінай » серед тижня грав матч чемпіонату з « Львовом ». Швидше за все, вони були втомленими, тому нам треба було свою перевагу тільки реалізувати в забиті голи.
Яким був план на гру у «Дніпра-1»?
Іграть між лініями, розкривати оборону ужгородцев, грати через флангі.
Коли зрозуміли, що буде перемога буде за вами?
Ми на другий тайм виходили з таким настроєм, що наче на табло рахунок 0: 0. Не можна було розслаблятися, незважаючи на те, що рахунок був переконливим в нашу користь.Ігор Йовічевіч залишився задоволений грою команди?
Думаю, в цілому, так. Хоча на теорії ще розберемо матч, тренери вкажуть нам на наявні ошібкі.Твій гол зі штрафного – виконавську майстерність?
Це Бодя Сарнавський просто навчив мене так бити. Тому получілось.навесні «Дніпро-1» грає майже ідеально. Чи задоволені результатами?
Да, адже ми програли тільки один матч – київському « Динамо ».Який матч з зіграних запам'ятався найбільше?
Пока що самий запам'ятався, цей з « Мінаєм ». Вийшла красива победа.Які завдання ставить перед собою «Дніпро-1» на решту матчі чемпіонату?
Іграть тільки на перемогу. І хоча за високі місця вже не поборемося, все одно хочемо фінішувати в таблиці якомога више.Які у тебе плани після закінчення чемпіонату – повернешся з оренди в «Динамо»?
Подивимося. Моє завдання гідно і з повною самовіддачею грати в матчах, що залишилися. Потім скажуть, чи треба повертатися в Київ.Раніше думками з приводу матчу поділився головний тренер « Дніпра-1 » Ігор Йовічевіч.
Коментарі 0