Буряк назвав одразу двох гравців Динамо – майбутнім українського футболу
![<i>Леонід Буряк Буряк назвав одразу двох гравців Динамо – майбутнім українського футболу](/upload/iblock/118/118a1a21d054961c4920e668f11d42f9.jpg.webp)
Колишній футболіст і тренер Динамо Леонід Буряк перед матчем у відповідь другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Партизана оцінив перспективи двох юних гравців команди Тараса Міхавка та Матвія Пономаренко.
Тарас і Матвій – дуже перспективні хлопці. Якби вони не були такими талантами, то у Динамо не грали б. Обидва відповідають вимогам дорослої команди. І тренерський штаб, і президент за ними слідкують та підтримують. Вони – майбутнє не лише Динамо, а й, сподіваюся всього українського футболу.Щодо того, чи буде у них ігровий час проти Партизану… Не знаю. Як я і казав раніше, не міняв би переможний склад. Можливо, вони матимуть нагоду вийти на заміну. Потрібно розуміти, які у них зараз фізичні кондиції.
Обидва – молоді і відновлюються швидко, не як ветерани типу Андрія Ярмоленка. У їхньому віці можна грати ледь не через день. Впевнений, Шовковський все проаналізує і вирішить, гратимуть Михавко і Пономаренко чи отримають трохи часу на відпочинок.
Гру можна буде подивитися вже сьогодні, 31 липня, на нашому сайті. Пряма трансляція матчу Партизан – Динамо. Початок – о 21:00.
Коментарі 0