Вацко: « У збірної Швеції футболісти виходять битися і боротися »
Буряк: « Швеція – така ж команда, як Україна, але суперник непростий »
Екс-тренер – про матч 1/8 фіналу Євро-2020
27 червня 2021р. 17:25
![Буряк: « Швеція – така ж команда, як Україна, але суперник непростий »](/upload/iblock/74b/74bb7faa343e3cff5b93c540a7abe89d.jpg.webp)
Фото: УАФ
колишній тренер Леонід Буряк поділився думкою про майбутній матч 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна.
« Суперник не зовсім простий. Збірна Швеції — це така міні-Бундесліга. Всі компоненти гри, які у них присутні — це стиль німецької Бундесліги. Шведи дисципліновані, фізично дуже сильні. Швеція грає може не так естетично, як Іспанія. Але зате вона грає дуже раціонально і добротно. З ними дуже складно грати.Але головна проблема збірної України — це те, що ми не можемо ніяк зіграти оптимальним складом. У нас три-чотири футболіста випадають з цього ансамблю основи. Тому, звичайно, обігравати Австрію дуже складно. Будемо чекати цієї гри з дуже непростим суперником. Швеція Україні по зубах. Це не Італія, що не Франція і не Німеччина. Це така ж команда, як Україна ».
Гра відбудеться 29 червня.
Коментарі 0