Буяльський: «Після «Інгульця» ми граємо з «Дніпром-1», там може багато чого вирішитися»
![<i>Віталій Буяльський Буяльський: «Після «Інгульця» ми граємо з «Дніпром-1», там може багато чого вирішитися»](/upload/iblock/127/1272b9e03c415630ff247f6cc9932879.jpg.webp)
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував сенсаційну поразку в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги проти «Інгульця» (0:2).
Думаю, що фізично наша команда була готова до цієї гри. Можливо, я не був повністю готовим, бо багато пропустив на зборах. Мої партнери з урахуванням зборів провели 16-ту чи 17-ту гру. Не можна виключати, що у хлопців немає певної свіжості. Може, треба паузу дати.Щоб молоді футболісти прогресували, їм потрібен час. Коли ти граєш у «Динамо», тобі ніхто часу не дасть. Якщо ти сьогодні погано зіграв, то завтра ти вже не будеш у складі. Свій рівень ти маєш показувати сьогодні та доводити, що гідний грати у «Динамо». А час ніхто не дасть: ані наші вболівальники, ані президент клубу.
На мою думку, поля у Києві та Туреччині однакові. Коли ти прилітаєш до Туреччини, то тільки в перші два дні відмінний газон. А потім, після частих тренувань, він уже на таку хорошу якість має. Можливо, у майбутньому ми вже в Україні готуватимемося до сезону.
Чи відкине поразка «Динамо» від першого місця? 12 березня ми граємо з «Дніпром-1» на виїзді. Там багато що може вирішитися.
Раніше колишній нападник «Динамо» Віктор Леоненко заявив, що навіть сліпий би побачив фол у епізоді з голом «Інгульця».
Коментарі 0