Сьогодні 2
Завтра 4

Челсі в матчі з двома вилученнями завдав першої поразки Тоттенгему

Михайло Мудрик вийшов на заміну в другому таймі

В матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенгем на своєму стадіоні приймав Челсі. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 4:1.

Тоттенгем відкрив рахунок на шостій хвилині завдяки точному удару Кулусевскі. Гості зрівняли рахунок на 21-й хвилині, однак після перегляду ВАР арбітр скасував гол Стерлінга.

Через сім хвилин Кайседо відправив м'яч у ворота Тоттенгема, але арбітр знову скасував гол після перегляду VAR.

На 33-й хвилині «шпори» залишилися в меншості. Ромеро отримав червону картку за грубу гру, а Палмер реалізував пенальті.

На початку другого тайму був вилучений ще один гравець Тоттенгема – Удоджі.

На 58-й хвилині на поле вийшов український вінгер Челсі Михайло Мудрик. Після цього було забито три м'ячі. Хет-трик оформив нападник «синіх» Джексон.

Відзначимо, що Мудрик отримав жовту картку на 89-й хвилині.

Таким чином, Тоттенгем зазнав першої поразки в поточному сезоні АПЛ. «Шпори» займають друге місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи в своєму активі 26 очок. Челсі – 10-й (15 балів).