Сьогодні 6

Челсі з асистом Мудрика пройшов Барроу в Кубку англійської ліги

Команда Марески не відчула проблем з представником четвертого дивізіону
У матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги Челсі вдома приймав Барроу з Ліги 2.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик відіграв усі 90 хвилин та віддав одну гольову передачу.

На 8-й хвилині Жоау Феліш черпачком віддав передачу Крістоферу Нкунку, який відкрив рахунок, спокійно закотивши м'яч у ворота (1:0). Незабаром Нкунку забив другий гол, пробивши п'ятою після подачі з правого флангу (2:0). На 28-й хвилині Феліш зі штрафного класно перекинув стінку, і м'яч, влучивши у штангу, відскочив від голкіпера Барроу Фармена у сітку – автогол (3:0).

У другому таймі швидка атака Челсі завершилася передачею Михайла Мудрика на дальню штангу, де Педру Нету замкнув ударом зблизька (4:0). На 75-й хвилині Нкунку обікрав воротаря гостей, який загрався з м'ячем, і закотив його у порожні ворота (5:0).