Чемпіонат Англії. «Манчестер Юнайтед» переміг «Арсенал». Як це було

Дубль Роналду приніс господарям 3 очка

АПЛ, 14-й тур

«Манчестер Юнайтед» - «Арсенал» 3: 2

Голи: Фернандеш, 44, Роналду, 52, 70, пен - Сміт-Роу, 13, Едегор, 54

Матч завершено! МЮ перемагає, «Арсенал», незважаючи на непогану гру, залишається ні з чим. До нових зустрічей!

88 " Удар Фернандеша блокується, буде кутовий для МЮ. Команда Керіка намагається трохи тягнути час.

85 " Пробивав Лінгард, але Ремсдейлу не склало труднощів зловити м'яч. Занадто слабкий удар.

84 "« Арсенал »нагнітає, на цей раз шанс у Сака, але Де Хеа знову рятує МЮ! Ухх, гаряча у нас буде кінцівка.

78 "Знову Обамеянг пробив, на цей раз набагато небезпечніше, Де Хеа довелося попітніти, щоб відбити удар форварда« Арсеналу »!

76 " Обамеянг дуже хоче зрівняти рахунок, на цей раз знову пробивав габонець, але Де Хеа на місці.

70 "ГООООООООООЛЛЛ!!! Роналду виводить манкуніанцев вперед! 3: 2!

69 "Ні, все ж буде 11-метровий для МЮ! Арбітр переглянув повтор і вказав на точку!

68 "Падає Фред в штрафний« Арсеналу », але арбітр мовчить. Пенальті не буде!

66 "Витягнув Де Хеа м'яч з-під поперечини після удару Обамеянга!

59 " Удари по воротах - 11:11. Повний рівність у нас.

54 "ГОООООООООООЛЛЛ!!!!!!! Який початок 2-го тайму! «Арсенал» тут же порівнює! Після передачі від Мартінеллі Едегор підхопив м'яч і пробив без перешкод, Де Хеа не врятував! Вже 2: 2

52 "ГОООООООООЛЛЛЛ!!!! МЮ вже попереду! Кріштіану!!! Після асиста від Решфорда Роналду не залишив шансів Ремсдейлу!

48 "Який сейв від Ремсдейла після потужного удару Роналду!

46 "Відразу ж шанс у« Арсеналу »з перших хвилин! Габріел ударом головою замикав навіс з кутового, але Де Хеа насилу, але все ж впорався з ударом суперника!

Другий тайм почався!

Перерва! Відпочиваємо.

44 "ГООООООООЛЛЛЛЛ!!! А ось і МЮ порівнює! Після асиста від Фреда потужно в одне дотик пробиває Бруну Фернаднеш і пробиває Ремсдейла!

42 " Парті з «Арсеналу» намагався обвести стінку закрученим ударом, але не вийшло перебити її.

38 "Дуже небезпечний шанс у МЮ! Мартінеллі отримав м'яч у вигідній позиції, змістився зліва до центру і потужно пробив в дальній кут, декількох сантиметрів йому не вистачило.

33 " Здається, гравець «Арсеналу» зможе продовжити матч. Все в порядку з ним.

32 " Травма у Тавареша, лежить він на газоні.

27 " МЮ атакує, але «Арсенал» дуже грамотно захищається. Трохи у нас моментів в останні хвилини.

23 " Тепер МЮ настає, Далот виконував непогану передачу в штрафну «Арсеналу» ,

15 " Воротар МЮ все ж продовжить гру.

14 " Потребує допомоги лікарів Де Хеа. Поки невідомо, чи зможе він продлжіть гру.

13 "ГОООООООООЛЛЛЛ!!!!! «Арсенал» забиває »! Сміт-Роу виявився в правильний час в правильному місці! Пробиває він Де Хеа!

12 " Перша спроба від Роналду, але його удар пройшов занадто повз.

8 "А ось уже шанс у МЮ! Ремсдейл рятує «канонірів» після удару Далота!

2" Уайт пробивав, але його удар заблокований. Активно «Арсенал» починає.

1" Вже на першій хвилині створює момент «Арсенал», пробивав Обамеянг, але його удар заблокований.

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Манчестер Юнайтед» : Де Хеа, Діогу Далот, Лінделеф, Магуайр, Теллес, Решфорд, Бруну Фернандеш, Санчо, Мактомини, Фред, Роналду.

«Арсенал» : Ремсдейл, Томіясу, Уайт, Габріел, Нуну Тавареш, Мартінеллі, Парті, Ель-Ненні, Едегор, Сміт-Роу, Обамеянг.

У четвер, 2-го грудня, «Манчестер Юнайтед» зіграє з «Арсеналом» в 14-му турі АПЛ.

Текстова онлайн трансляція матчу «Манчестер Юнайтед» - «Арсенал» буде доступна в цій новині. Початок - о 22:15.