Сьогодні 21
Завтра 15

«Тоттенгем» всуху переміг «Манчестер Юнайтед». Як це було

Усі події центрального матчу другого туру АПЛ

В суботу, 19 серпня «Тоттенгем» приймав «Манчестер Юнайтед» в матчі 2 туру чемпіонату Англії.

МЮ виграв свій перший поєдинок сезону, а ось «Тоттенгем» набрав лише одне очко.

Чемпіонат Англії. Прем’єр-ліга. 2 тур:

«Тоттенгем» - «Манчестер Юнайтед» 2:0 (0:0)

Голи: Сарр, 50, Девіс, 83

Матч завершено

90’ Дев'ять хвилин додано

88’ Емерсон вийшов замість Порро

88’ Соломон замінив Кулушевські

85’ Пеллістрі вийшов замість Рашфорда

85’ Маунта поміняли на Марсьяля

83’ ГОЛ! Пас зліва від Перішича низом в дальній кут неоковирним ударом перевів Девіс. Допоміг і захисник МЮ. 2:0!

80’ Невдала спроба удару від Каземіро

79’ Кулушевські не встиг на передачу від Девіса

75’ Сарра замінив Хьєб'єрг

73’ Помилка Еріксена на м'ячі призвела до кутового

72’ Юнайтед довго грає з передачами біля чужого штрафного

70’ Девіс вийшов замість Удоджі

69’ Рішарлісона замінив Перішич

66’ Еріксен поміняв Антоні

66’ Ван-Біссаку замінив Далот

65’ Санчо вийшов замість Гарначо

64’ На дриблінгу зайшов Біссума до штрафного, потім він бив у ближній кут, але не влучив

63’ Жовта картка Удоджі за фол проти Антоні

61’ Сон небезпечно пробив з центру штрафного, але удар заблокували

60’ Кулушевські справа відкинув м'яч під дальній удар Біссума, той вгатив вище

58’ З-під захисника пробивав Бруну після передачі Шоу за спини захисникам, Вікаріо потягнув

56’ Подачу штрафного справа Каземіро завершував класним ударом головою, але Вікаріо витягнув з-під поперечини!

53’ Бруну помилився з ризикованим пасом перед власним штрафним назад, після чого Ромеро впав на лівому фланзі в боротьбі проти Мартінеса

52’ Сон зіграв зліва на ближній кут воротарського, після чого Удоджі пробив в ближній, Онана ногами париурвав

51’ І миттєво Юнайтед проводить атаку, яка завершується ударом Антоні в дальній кут. Він влучив у стійку!

49’ ГОЛ! Кулушевські справа увірвався в штрафний суперника та  прострілив на ближню стійку, після рикошету від Мартінеса м'яч полетів до Сарра! 1:0

Другий тайм розпочався

Статистика першого тайму:

Перерва

Перший тайм закінчився

45’ Три хвилини компенсованого часу

44’ Фол Маунта проти Сарра

43’ Кулушевські від правого кута штрафного пробив в руки Онана

41’ Простріл від Сарра з правого флангу зачепив ногу Шоу, після чого м'яч влучив у стійку

40’ Сон протягнув м'яч зліва вздовж лицьової, залишив для захисника Порро, а той божевільним ударом вгатив у поперечину!

40’ Бруну також добалакався до картки

37’ Падіння Рішарлісона в центрі чужого штрафного обійшлося без уваги арбітра

36’ Шоу виконав подачу з глибини лівого флангу до зони перед воротарським, де партнер головою просто не влучив у ворота!

33’ Жовта картка Ван-Біссаці. Він сфолив проти Сона, потім завадив супернику ввести м'яч в гру

30’ Меддісон побудував контратаку передачею на лівий фланг, Сон зіграв до штрафного, а Сарр не одразу пробив від кута воротарського, а добити не дали

28’ Кутовий зліва все ж таки призначили

26’ Удар під час входу до штрафного від Гарначо, рикошет від руки Ромеро, який спрямував м'яч повз ліву стійку. VAR вирішив, що це не пенальті

25’ Варан пропустив повз себе Сона, той зіграв в центр на Сарра, а далі був пас під удар Кулушевські, все прочитав Онана

23’ Бруну виконав м'яку подачу зліва на лінію воротарського, де Рашфорд пробив головою вище

19’ Подача штрафного від Меддісона,  без загострення

17’ Тоттенгем активно тисне на правому фланзі атаки

15’ Кулушевські заробив кутовий під час спроби обіграти Мартінеса справа

13’ Антоні зіграв на хід до штрафного, Рашфорд пробив, але Вікаріо відбив ногою

11’ Ромеро помилився перед штрафним, але сам і вибив м'яч в аут

9’ Варан пробив головою після подачі кутового, але Вікаріо перевів м'яч на кутовий над поперечиною

8’ Порро блокував спробу удару від Шоу

7’ Бруну отримав пошкодження в боротьбі з Порро

6’ Не пройшла передача в центр штрафного на Меддісона

5’ З лівого флангу штрафного Гарначо пробив в руки Вікаріо

4’ Ван-Біссака збив з ніг Сона

3’ Порро помилився перед власним штрафним під час передачі Вікаріо, Гарначо віддав на партнера, але Антоні пробив вище