Чемпіонат Англії. «Вулверхемптон» і «Челсі» зіграли внічию. Як це було

АПЛ, 18-й тур

«Вулверхемптон» - «Челсі» 0: 0

Матч завершено! "Вулвз" і "Челсі" не виявили переможця. До нових зустрічей!

90 " 3 хвилини додав у нас арбітр матчу до 2-го тайму.

88 " Багато кутових у "Челсі" в останні хвилини, але до моментів справа не доходить.

83 " Тисне "Челсі", але дуже грамотна оборона у "вовків", мало що сьогодні виходить у "синіх".

78 "Який шанс у" Челсі "! Після хитрої передачі Алонсо Пулішич вибіг один на один, але не пробив Жозе Са, який врятував свою команду від вірного гола!

74 " Удар Маунта заблокований, але і позиція була так собі у вінгера.

72 " Небезпечний навіс від Ріса Джеймса, але захисники "Вулвз" знову на висоті.

67 " Небезпечний штрафний вощле воріт "Вулвз", збили Ріса Джеймса.

65 " Знову заміна у "Челсі": Зіеш йде з поля, замість нього з'явився Ковачіч на поле. До речі, він перехворів новим штамом ковіда - омікроном.

61 " Небезпечна гра від Ріса Джеймса, але жовтої картки для захисника "Челсі" не буде.

57 " Пулішіч прострілював, але знову невдача. Чи не проходять ці передачі сьогодні у команди Тухеля.

55 " Навіс від Маунта не пройшов, захисники "Вулверхемптона" на висоті.

51 " На початку другого тайму саме гравці "Челсі" частіше знаходяться з м'ячем.

46 " У Чалоби все-таки травма? Замість нього Сауль виходить.

Другий тайм почався!

Перерва. Відпочиваємо.

45 " Цілих 4 хвилини додав арбітр до 1-го тайму.

44 "Тільки що з'явилася інформація, що" Челсі "просила АПЛ перенести матч з" Вулверхемптоном ", але ліга відхилила запит "синіх". Подвійні стандарти?

41 "Класний шанс у" вовків "! Дендонкер високо вистрибнув і пробивав головою досить сильно, але Менді на місці і намертво забрав м'яч!

39 " На щастя для фанатів "Челсі", все в порядку з Чалобой, він продовжить гру.

37 " Дуже довго надають допомогу Чалобе з "Челсі", Головна проблема для Тухеля - у нього на лавці запасних лише 4 гравці.

33 " Знову жовта в нашому матчі для гравця "Челсі", на цей раз неправий був Рюдігер.

29 " Перша жовта картка в нашому матчі - для Чалоби за грубий підкат.

24 " На газоні Коуді з "Вулверхемптона", потрібна господарів вимушена заміна? З Пулішічем зіткнувся гравець господарів.

21 " Перший штрафний для "Челсі" в цьому матчі, але він невдало виконаний.

18 " Опинився Аспілікуета в офсайді, але атака "Челсі" була б перспективною, якби не свисток арбітра.

15 "Забиває" Вулверхемптон "після швидкої атаки, але арбітри скасували м'яч через пасивного офсайду.

12 " В останні хвилини "Вулвз" частіше з м'ячем, але поки це лише територіальна перевага, яка не конвертується в моменти.

7" Відразу 3 кутових поспіль біля воріт "Челсі". "Вовки" штурмують штрафну гостей.

4" Тепер "вовки" атакують, удар Поденсе, правда, заблокований захисниками "Челсі".

2 "Перший шанс у" Челсі "вже на перших хвилинах! Джеймс видав пробивав, але Жозе Са врятував свою команду!

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Вулверхемптон» : Жозе Са, Хувер, Коуді, Саісс, Кілмен, Марсал, Дендонкер, Моутінью, Рубен Невеш, Поденсе, Хіменес.

«Челсі» : Менді, Джеймс, Аспілікуета, Тіаго Сілва, Рюдігер, Алонсо, Канті, Зіеш, Чалоба, Маунт, Пулішіч.

У неділю, 19-го грудня, «Вулверхемптон» прийме «Челсі» в 18-му турі АПЛ.

Текстова онлайн трансляція матчу «Вулверхемптон» - «Челсі» буде доступна в цій новині. Початок - о 16:00.