Завтра 4

Чемпіонат Німеччини. «Байєр» втратив очки в матчі з «Кельном»

Після відмінного першого тайму «фармацевти» упустили перемогу в другому
24 жовтня 2021р. 18:42

У 9-му турі чемпіонату Німеччини леверкузенскій «Байєр» в гостях зіграв внічию з «Кельном» - 2: 2.

«Байєр» дуже активно почав матч, шокувавши господарів двома голами від Шика і Бельарабі протягом двох хвилин.

У другому таймі на 63-й хвилині Модест відквитав один м'яч, а за 8 хвилин до закінчення основного часу він оформив дубль і зрівняв рахунок.

Після втрати очок «Байєр» розмістився на четвертій позиції, але у них на один матч більше ніж у «Уніона», який може їх обійти вже за підсумками 9-го туру.