Захисник « Металіста 1925 »: « Нереалізований пенальті з « Ворсклой » особливо не вплинув психологічно »
Чеснаков: « Сам не зрозумів, чим забив « Металісту 1925 » – головою або оком »
Капітан « Ворскли » зазначив, що для нього важливіше успіх команди, ніж індивідуальна статистика
21 серпня 2021р. 19:26
![<i>Володимир Чеснаков Чеснаков: « Сам не зрозумів, чим забив « Металісту 1925 » – головою або оком »](/upload/iblock/34c/34c8d7188fb234117084b28814d60ab5.jpeg.webp)
Володимир Чеснаков / Фото - FootBoom
Капітан « Ворскли » Володимир Чеснаков поділився в ефірі телеканалу « Футбол » емоціями після матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги проти « Металіста 1925 » ( 2: 0 ). Захисник відзначився голом.
Мой гол? Клас, радість. Для мене найголовніше, щоб виграла команда, але подвійно приємно взяти участь в голі. Хочу присвятити цей гол своєму синові Микиті. Колись він робив мені масаж, і я сказав, що якщо заб'ю, то цей гол буде твій. Синок, Микита, це для тебе. Спасибі тобі.Сам не зрозумів, чим забив – головою або оком. Найголовніше, що передача від Скляра дійшла і вийшло забити гол.
Раніше захисник « Металіста 1925 » Михайло Шершень розповів, чи вплинув нереалізований пенальті з « Ворсклой » на психологію команди.
Коментарі 0