Сьогодні 2

Чорна смуга Яремчука? Форвард не може забити за «Бенфіку» вже 7 матчів поспіль

І пішов з поля вже в перерві останньої гри «орлів»
Роман Яремчук / Фото: Eurosport

Нападаючий «Бенфіки» Роман Яремчук не може відзначитися за свою команду в 7-ми матчах поспіль.

В останній зустрічі в грі з «Ешторілом» (1: 1) в рамках чемпіонату Португалії Яремчук і зовсім був замінений в перерві. Ось так це прокоментував головний тренер «орлів» Жорже Жезуш, Його слова призводить прес-служба клубу.

«Гонсалу Рамуш в грі« Гімарайнш »був для мене кращим гравцем. Не тільки за те, як він грав, але і за його швидкість. Він молодий і міг за ці 45 хвилин створити більше тиску на суперника. Гонсалу Рамуш більше підходить для контратакуючої гри, ніж Роман. Нам потрібна була свіжість ».

Останній раз Яремчук забивав за «Бенфіку» в кінці вересня, в матчі з «Гімарайншем», тоді форвард відзначився дублем.

Раніше повідомлялося, що Яремчук цікавий «Мілану».