Вчора 0
Сьогодні 2

Де Брюйне – про свій голі ПСЖ: « Вратарі в таких моментах чекають, що хтось торкнеться м'яча »

У забитому м'ячі бельгійця взяв участь Зінченко
Кевін де Брюйне / Фото - Sky Sports

Півзахисник « Манчестер Сіті » Кевін де Брюйне поділився думками про свого голи в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ ( 2: 1 ). Слова бельгійця призводить прес-служба UEFA з посиланням на BT Sport.

Ето був важкий м'яч для голкіпера – в таких ситуаціях воротарі завжди очікують, що хтось доторкнеться до м'яча. Попереду матч-відповідь – ми повинні пам'ятати про це.

Це був поєдинок двох різних таймів. Ми добре почали, контролювали гру в перші 10 хвилин, але у них неймовірна команда. Після 25 хвилин гри ми змінили тиск і додали. Другий тайм зіграли набагато краще.

У першому таймі ми занадто поспішали. Зазвичай ми по-іншому шикуємося на поле. Після перерви ми намагалися терплячі шукати вільні зони, і думаю, нам це вдалося. Ми здорово додали як команда.

Знали, що нам треба буде пройти через важкі відрізки в цьому матчі. Знали, що доведеться багато бігати за команду, але ми також розуміли, що у нас є необхідний клас, щоб протистояти ім.

Відзначимо, що результативною передачею на де Брюйне відзначився українець Олександр Зінченко.