Сьогодні 2

Де Дзербі: « У « Шахтаря » є те, чого немає у інших команд, – серце і яйця »

Донецький клуб пробився в Лігу чемпіонів
Роберто Де Дзербі / фото - Twitter

Головний тренер « Шахтаря » Роберто Де Дзербі прокоментував вихід свій команди в груповий етап ЛЧ після важкого матчу з « Монако » (2: 2), де його підопічні відіграли два м'ячі:

« Спеціально ми віддали м'яч? Ні, це не було нашим рішенням. Ми не хочемо залишати м'яч навіть у мадридського « Реала ». Але якщо суперник хороший, тоді ми теж повинні грати на оборону.

Перший тайм, звичайно, був не таким, як ми очікували, але « Монако » – дуже сильна команда. Вони зробили дуже жорсткий пресинг. У нас не було швидкості, силової швидкості, щоб грати 20, 30, 40 метрів. Показник такої: коли Фернандо і Мудрік увійшли в гру, матч зовсім змінився.

Я не знаю, заслужили ми сьогодні чи ні, тому що у « Монако » було багато гольових шансів. У « Монако » є технічні, фізичні, індивідуальні якості. У нас інші фізичні характеристики, але є техніка і індивідуальність також. Не у всіх швидкість, як у Фернандо, наприклад, який вийшов на заміну, але у нас є те, чого немає в інших командах, – серце і яйця. І коли є серце і яйця, можна все робити.

Сьогодні не було такого матчу, який я бачив у своїй голові, але я дуже гордий, тому що в перерві я бачив їх трохи дивними. У нас були складнощі в той момент. А потім серце і яйця анулювали різницю, яка була в першому таймі. А серце і яйця не можна купити на трансферному ринку ».

Уже в першому таймі підопічні Де Дзербі з лідерів протистояння виявилися наздоганяючими. Але спочатку команду врятував Марлос, Що зрівняв рахунок за сумою двох матчів і перевівши гру в овертайми. А в додаткових 15-хвилинах все вирішив стрімкий прохід Михайла Мудріка.

Перший свій матч « Шахтар » мінімально виграв, тому нічия у матчі-відповіді відправила « гірників » прямо в груповий етап головного турніру Європи.

Нагадаємо, визначилися всі учасники групового етапу Ліги чемпіонів.

Джерело: ФК Шахтар Павло Харченко