Колишній гравець «Шахтаря» помер в окупованому Донецьку
Де Дзербі: «Я сказав бразильцям не підписувати ніяких паперів, поки їх партнери по команді знаходяться під бомбами»
Сам італієць не бачить себе ніде, окрім як на чолі «Шахтаря»
18 березня 2022р. 16:47
![Де Дзербі: «Я сказав бразильцям не підписувати ніяких паперів, поки їх партнери по команді знаходяться під бомбами»](/upload/resize_cache/iblock/417/916_537_2/417e336bee1549da9d8a15e665c21240.jpg.webp)
Фото: shakhtar.com
Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербіне шукає собі нове місце роботи на відміну від багатьох гравців.
Ваші гравці отримали можливість грати в інших місцях.
Бразильці в депресії, вони хотіли б грати. Деякі клуби дзвонили мені, щоб забрати їх: мене це турбувало. Я попередив хлопців: не робіть помилок при підписанні якихось паперів, коли ваші партнери по команді знаходяться під бомбами. Це будуть погані вчинки. «Добре, містер», - відповіли вони.
Ви теж могли б тренувати в іншому місці.
До мене зверталися деякі клуби з-за кордону, але я навіть не хотів про це говорити. Так, ми отримали лист, яким клуб нас «звільняє». Але зараз моє серце не на місці. Я не можу думати про інший команді. Сім місяців я провів в країні, за десять днів цього не отменишь. Навпаки: якщо рано чи пізно відновиться чемпіонат України, я хотів би провести ще рік в «Шахтарі», якщо вони ще побажають цього. Мої пріоритети абсолютні: я чекаю, поки з'явиться шанс повернутися. Яка б команда не була, навіть без бразильців, навіть якби ми не могли більше постійно перемагати.Для мене це було б важливо. Тому що нас змусили бігти, як злодіїв, але ми працювали. Злодії, злочинці - це росіяни, які до нас вторглися. Ми були першими за 12 турів до фінішу. Якщо нам дадуть титул рішенням за столом, я б цього не хотів. Ми б виграли його на поле, в чемпіонаті. У Туреччині я, нарешті, почав бачити плоди своєї роботи. Я також почав думати про те, як поліпшити команду в подальшому. І відразу все це розвалилося. Ця річ мене знищує.
Нагадаємо, що екс-гравець «гірників» помер на 46 році життя.
Коментарі 0