Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Де Хеа зробив для Фіорентини переможний результат матчу проти Мілана

Давид видав оверперформанс у Серії А
Фіорентина у матчі 7-го туру Серії А відсвяткувала перемогу проти Мілана. Матч у Флоренції завершився з рахунком 2:1.

Гості могли вийти вперед на екваторі першого тайму, коли Фіорентина заробила право на пенальті. Кін пішов бити 11-метровий, який відбив Меньян.

За кілька хвилин орендований у Мілана Адлі вивів Фіорентину вперед після сольного проходу, який завершив своїм ударом.

Перед перервою Мілан заробив право на пенальті, яке не реалізував Ернандес - Де Хеа стрибнув у лівий кут, куди цілився опонент.

На старті другого тайму Мілан отримав шанс на другий пенальті у матчі. Цього разу замість Ернандеса пішов бити Абрахам, але тут Де Хеа продемонстрував, що гол паузи в кар'єрі не вплинув на його рефлекси. За кілька хвилин Мілан все ж таки забив з гри стараннями Пулішича.

На 73-й хвилині Фіорентіна провела ще одну гольову атаку, яка завершилася влучним ударом Кіна., який ребілітувався за промах із пенальті. Фінальний штурм Мілана не приніс дивідендів команди Паулу Фонсекі, яка виїхала із Флоренції без очок.