Вчора 14
Сьогодні 5

Де Россі – про Довбика: «Відчуваю, він заб'є багато голів»

Даніеле Де Россі не звинувачує українця

У неділю, 18 серпня 2024 року, у рамках 1-го туру нового сезону Серії А пройшов матч між командами Кальярі та Рома. Гра завершилася без голів, підсумковий рахунок –0:0.

Український форвард Артем Довбик вийшов на поле у стартовому складі Роми та був замінений на 90-й хвилині. За час, проведений на полі, йому не вдалося забити, хоча він був близьким до успіху, пробивши в перекладину. Головний тренер Даніеле Де Россі прокоментував гру 27-річного футболіста після матчу.

«Довбик? Ми не створили для нього сприятливих умов у першому таймі, йому було важко. У другому ми діяли краще, і він теж виглядав краще. Відчуваю, що він заб'є багато голів».

Нагадаємо, що Рома придбала Артема Довбика влітку 2024 року, заплативши Жироні 30,5 мільйона євро плюс 6 мільйонів як бонуси.