Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Дешам назвав причину поразки Франції на старті Ліги націй

Les Bleus подарували очки Італії
Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам підбив підсумки матчу 1 туру Ліги націй проти Італії (1:3). Слова коуча наводить TF1.

«Потрібно спиратися на факти. Ми дуже добре розпочали матч, робили гарні речі, але були не в змозі підтримувати рівень протягом усієї гри. Суперник покарав нас за наші помилки. Ми досить вмілі для того, щоб робити щось добре з м'ячем. Ми зустрічалися з добре організованою збірною Італії і вона карала нас за вільні зони.

Я завжди був і залишаюся відповідальним за те, що відбувається. Я доношу до футболістів те, що думаю та бачу. Я усвідомлював те, що ми далекі від кращої форми. У другому таймі ми програли надто багато єдиноборств. Ми самі давали супернику потрібні інструменти. Важко тримати суперника під пресингом упродовж 90 хвилин. Ми не мали ресурсів для цього. Ми грали у відкритий футбол, але не вистачало сил на захист», - сказав Дешам.