Дніпро-1 отримав запрошення на онлайн-збори клубів УПЛ
![Дніпро-1 отримав запрошення на онлайн-збори клубів УПЛ](/upload/iblock/bc8/bc8c841c9e7c2d3970a59d3359cec63c.jpg.webp)
16 липня відбудеться онлайн-збори учасників УПЛ 2024/25.
Запрошення також було надіслано Дніпру-1. Однак від дніпровського клубу у відповідь на це запрошення не надійшло жодної реакції – ні підтвердження, ні скасування запрошення. Адміністрація Дніпра-1 не відповідає на листи організаторів, база клубу спорожніла.
Очікується, що завтра на онлайн-засіданні клуби проголосують за винятком Дніпра-1 зі складу учасників УПЛ-2024/25. Далі клубам на голосування буде запропонованорі варіанта:
-
Замість Дніпра-1 надати місце в УПЛ Минаю – як передостанній команді минулого сезону;
-
Організувати проведення стикового матчу між Минаєм та Металістом 1925 – двома останніми командами минулого чемпіонату.
-
Організувати «турнір чотирьох» за участю Минаю, Металіста 1925, Лівого берега та Епіцентру. Пропонується сітка з півфіналу та фіналу, яка має визначити одного учасника УПЛ 2024/25.
Коментарі 0