Сьогодні 2
Розгорнути Згорнути

«Дніпро-1» програв «Ворсклі» і ускладнив собі боротьбу за титул

Перемогу полтавчанам приніс Ібрагім Кане

В рамках 28-туру Української прем'єр-ліги в Ужгороді «Дніпро-1» програв полтавській «Ворсклі» з рахунком 1:2.

«Дніпро-1» відмінно почав матч і вже на 3-й хвилині Домінго Бланко відкрив рахунок. Аргентинець на лівому фланзі штрафного майданчика пробив в дальній кут воріт.

Незабаром після взяття воріт Володимир Адамюк збив у своїй штрафний Артема Челядіна. Арбітр спочатку не помітив фол, але результат епізоду вирішив ВАР. З 11 метрів Олександр Скляр обіграв голкіпера «Дніпра-1».

На третій доданій хвилині першого тайму полтавці вийшли вперед після точного удару Кане з правого флангу штрафного майданчика.

У другому таймі «Ворскла» зробила все можливе, щоб не пропустити м'яч – 1:2 за підсумком матчу.