Вчора 16
Сьогодні 15

Долганський: «Коли пролунав свисток, обидві команди видихнули»

Ворскла відібрала очки у Карпат
Головний тренер Ворскли Сергій Долганський підбив підсумки матчу 5 туру УПЛ проти Карпат (1:1).

«Ми зайшли в роздягальню - була тиша. Я зрозумів, що мої гравці незадоволені результатом, вони хотіли більшого у цій грі. На хорошу оцінку заслуговує вся команда. Чи не за 1 тайм. Не першу гру починаємо невпевнено, а потім самі розуміємо, що можемо грати у футбол і вже додаємо, більше граємо агресивно, і все у нас виходить.

Моменти, що ми награвали, вони проходили. Нам вдавалося доставляти м'яч до наших опорних, а далі продовження не було не тому, що забрали м'яч, а тому що помилялися наші гравці. Просто далі треба діяти надійніше, підказали варіанти продовження атак уперед і сказали, щоб треба агресивніше грати у захисті, що ми почали робити у 2-му таймі.

Мені здалося, що коли пролунав фінальний свисток, то обидві команди видихнули з полегшенням, бо сил уже не було», сказав Долганський.