Вчора 12
Сьогодні 6

Долганський: «Один гол міг вирішити усе»

Ворслка зіграла внічию з Кривбасом у сьомому турі УПЛ
Головний тренер Ворскли Сергій Долганський прокоментував нічию з Кривбасом (1:1) у матчі УПЛ.

Як налаштовувалися на гру з Кривбасом?

Для нас це був третій матч за тиждень, тож були побоювання щодо фізичного стану футболістів наприкінці гри. Готувалися до Кривбаса у звичайному режимі, як і до будь-якого іншого поєдинку чемпіонату. Знали силу цієї команди, знали, як вона грає. Ми добре підготувалися, вийшли та зіграли у свій футбол.

Як оціните гру Кривбасу?

Це питання не до мене. У мене є за кого відповідати – моя команда.

А вашої команди?

Знову погано увійшли до гри. Перші п'ять хвилин, поки розкочувалися, Кривбас чинив тиск на наші ворота. Після тривоги увійшли до гри добре. Загалом перший тайм провели досить непогано. Мали моменти, які могли б використати краще. Після перерви Кривбас почав діяти агресивніше, ми відповідали швидкими випадами. Думаю, гра була цікавою та напруженою. Рахунок за грою. Моменти мали обидві команди. Один гол міг вирішити все, – вважає Долганський.

У наступній грі чемпіонату Ворскла зустрінеться на виїзді з луганською Зорею 30 вересня.