Долганський після 3:0 з Лівим берегом заявив, що Ворсклі не вдалася гра
![<i>Сергій Долганський Долганський після 3:0 з Лівим берегом заявив, що Ворсклі не вдалася гра](/upload/iblock/f7a/f7adbc00b0aa25264858d66d43de78b1.jpg.webp)
Головний тренер Ворскли Сергій Долганський прокоментував у ефірі УПЛ ТБ розгромну перемогу в матчі другого туру чемпіонату України проти Лівого берега (3:0).
– Перший тайм нам взагалі не вдався, тому що відчувалася певна нервозність, напевно, ще після минулої гри з Шахтарем, коли ми програли. Футболісти боялися грати з м'ячем, були скуті, взагалі не було того, про що ми домовлялися. А після перерви, особливо коли ми забили гол, зовсім інша гра, зовсім інший малюнок гри, зовсім інше ставлення до гри гравців. Це вже було схоже на те, що ми хочемо бачити.
– Як тренерський штаб викручувався з цієї складної ситуації?
– Ситуація не була настільки складною. Це тільки початок чемпіонату. Ми розуміли, з ким ми граємо і клас цієї команди. Ми намагалися грати трошки в інший футбол. До перерви, не враховуючи два голи, які нам забили, ми грали досить пристойно. А потім самі напомилялися та програли з таким великим рахунком.
Тому великої трагедії не було, а було засмучення і сердитість на самих себе, що ми зіграли не так, як можемо грати. І це відчувалося сьогодні в першому таймі. Відчувалося, що хлопці були скуті.
– У минулому матчі новачкам не вдалося розкрити свої найкращі якості. Сьогодні їм вдалося це зробити?
– Клас суперників різний, тиск на гравців різний, тому порівнювати ці дві гри навіть неможливо. Сезон покаже, як вони розкриються. 1-2 гри ще ні про що не кажуть. Попереду у нас великий сезон, і ми побачимо, як вони себе зможуть зарекомендувати в нашій команді.
– Збори завершилися, вже два тури УПЛ позаду. По цих двох турах вже можна зробити якийсь висновок по проведених зборах, як підготовлена фізично команда?
– Розумієте, ми всім складом зібралися буквально за днів двадцять до чемпіонату. У нас гравці під'їжджали й під'їжджали. Потім деякі гравці хворіли, потім уся команда перехворіла. Готувалися-готувалися, але готувалися не в повному складі і не всі. Тому вже по ходу сезону будемо більш оптимізувати склад і будемо розуміти, хто в нас буде кістяком команди у сезоні.
Нагадаємо, у минулому турі Ворскла програла Шахтарю (0:5).
Коментарі 0