Сьогодні 14
Завтра 14

Долганський: «Вперше у цьому чемпіонаті Оболонь зіграла у 5 захисників

Друга перемога Полтави у чемпіонаті
Головний тренер Ворскли Сергій Долганський підбив підсумки матчу 3 туру УПЛ проти Оболоні (2:0).

«Ця перерва пішла нам на користь, тому що до перерви зовсім нічого не виходило з м'ячем. Команда суперника добре нас накривала і ми втрачали дуже багато м'ячів, програвали боротьбу. Вже під час перерви ми трохи перебудувалися, почали грати трохи інакше, більше довгими передачами та накривати суперників уже на їхній половині поля, і це нам принесло користь.

Загалом важка гра. У нас мало що виходило конструктивно із м'ячем. Якість поля не дуже і суперник дуже агресивно грав. Сьогодні вони перебудувалися та зіграли в іншу схему. Сьогодні вони вперше у цьому чемпіонаті зіграли у 5 захисників. Тож нам було важко сьогодні. Але за рахунок характеру та бійцівських якостей ми змогли сьогодні перемогти.

Гол Суханова? Зі спини мені важко говорити я ще не переглядав. Тому я не можу коментувати», - сказав Долганський.