Зараз 3
Вчора 16
Сьогодні 15

Дортмундская «Боруссія» без Холанда пропустила від «Рейнджерса» 4 м'ячі на своєму полі

Сенсаційний результат в Німеччині
17 лютого 2022р. 21:51

В першому стиковому матчі Ліги Європи дортмундська «Боруссія» сенсаційно поступилася «Рейнджерсу».

Матч починався мляво, а в кінці 1-го тайму його розворушили гравці шотландської команди : Тавернье і Морелос забили по голу з різницею в три хвилини.

А на початку другого тайму дальній удар Лундстрема зробив рахунок 0: 3, «Сигнал Ідуна Парк» був повалений в шок.

Гарний дальній удар Беллінгема на 51-й хвилині повернув »шмелей» гру, але ненадовго, адже рахунок став 4: 1 на користь «Рейнджерса» після автогола Загаду.

У кінцівці матчу Геррейро зумів відквитати ще один м'яч Дортмунда, але це був останній гол в нашому матчі.

2: 4, «Боруссія» сенсаційно поступається «Рейнджерсу» будинку і ризикує вилетіти з Ліги Європи.

Ліга Європи, стикові матчі

«Боруссія» (Д) - «Рейнджерс» 2: 4

Голи: Беллінгем, 51, Геррейро, 82 - Таверньє, 38, Морелос, 41, Лундстрем, 49, Загаду, 54, автогол

«Боруссія» (Д) : Кобель, Аканджі (Шульц, 55), Хуммельс, Загаду, Геррейру, Вітцель (Рейна, 46), Брандт (Мукоко, 46), Дауд, Беллінгем, Ройс (Рейньер, 82), Мален (Тиггес, 68).

«Рейнджерс» : Макгрегор, Таверньє, Голдсон, Бассі, Барішіч, Джек (Камара, 86), Арфілд (Сендс, 66), Ландстрем, Арібо (Ремзі, 86), Морелос (Райт, 90), Кент.

Попередження: Загаду (73), Макгрегор (79).