Вчора 12
Сьогодні 6

Довбик оцінив перший матч Роми у ЛЕ, у якому відзначився голом

26 вересня римляни зіграли внічию з Атлетік Більбао (1:1) у 1-му турі Ліги Європи

Відбувся матч першого туру Ліги Європи сезону 2024/25 між Ромою та Атлетиком, який пройшов на римському стадіоні Олімпіко. Поєдинок завершився нічийним результатом 1:1.

Український нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі та відкрив рахунок на 32-й хвилині, забивши гол у ворота іспанської команди. На 80-й хвилині його замінили.

Після закінчення гри Довбик прокоментував результат зустрічі.

«Очевидно, що розчарування є. В результаті ми отримали не те, чого хотіли, але ми продовжуватимемо йти тим самим шляхом.

Важкий старт у Ромі? Насправді, спочатку трохи була адаптація. Коли ви приїжджаєте до нової команди, вам потрібен час, щоб знайти своє місце на полі. Я адаптуюся до нового тренера і з кожним матчем стаю все кращим і кращим за», – сказав Довбик.