Довбиком цікавляться у двох з топ-5 чемпіонатів
![<i>Артем Довбик Довбиком цікавляться у двох з топ-5 чемпіонатів](/upload/iblock/ef9/ef987142f2db1c12886e77b0ca125871.jpg.webp)
Відомий агент Алекс Великих розповів про інтерес до нападника «Дніпра-1» Артему Довбику з боку зарубіжних клубів.
Наскільки я знаю гравця, його найбільш приваблюють чемпіонати Італії та Англії. Футболіст вже знаходиться в тому віці, коли він може - і, думаю, повинен - приймати тверді рішення щодо свого найближчого майбутнього, а тому проміжні чемпіонати типу Бельгії, Нідерландів або навіть Франції не будуть Довбика цікавити.В Англії та Німеччині дійсно є клуби, які хотіли б бачити Артема вже цієї зими, це я знаю точно. В Італії також є клуби, які не проти запросити цього талановитого форварда, проте цінник за футболіста збірної України їх дещо відлякує. Все-таки Довбик зараз стоїть багато більше, ніж до чемпіонату Європи і послідував за ним вдалого першого кола сезону 2021-22.
Такі клуби, як «Торіно», «Болонья», «Сампдорія», звичайно, хочуть придбати здатного центрфорварда, але думаю, що ці команди не зовсім підходять для побудови кар'єри гравця. Все-таки Довбик - футболіст більш зрілий, і його типологія клубів - це «Лаціо», «Фіорентина», «Аталанта», можливо, навіть «Мілан».
У кожного з цих клубів своя історія з нападниками, і саме динаміка їх розвитку може серйозно впливати на можливість придбання українського форварда вже в це трансферне вікно. Але, безумовно, активності в цьому напрямку спостерігаються. Агент футболіста регулярно спілкується з італійськими клубами і намагається знайти найкращий варіант для всіх сторін, включаючи «Дніпро-1».
У ситуації, що склалася, з урахуванням і можливих матчів в збірній України, і не уявній мені нереальною успішною кваліфікації на ЧС-2022, Довбик може отримати додаткову вітрину. Але однозначно - поспішати до літа ніхто не буде. Гравець сильний, позиція затребувана, клас і вік такі, що Довбик стане гравцем топ-чемпіонату вже в цьому році.
Раніше повідомлялося, що Довбик не розглядатиме пропозиції від «Шахтаря» і «Динамо».
Коментарі 0