Вчора 4
Сьогодні 4

Другий матч між «Вересом» та «Металургом» З за місце в УПЛ завершився розгромом

Рівняни залишаються у елітному дивізіоні чемпіонату України

У рамках стикових матчів за місце в УПЛ «Верес» розгромив запорізький «Металург».

Рівняни взяли реванш за мінімальну поразку у першій грі. Вже до перерви на табло майоріли 3:0 на користь господарів, так у гостей ще і була червона картка – Богдан Сокол жорстко скосив суперника.

По перерві «Верес» вдвічі збільшив перевагу, а гравці «Металургу» вже у доданий час зуміли забити гол престижу.

УПЛ. Стикові матчі

«Верес» – «Металург» 6:1 Перша гра – 0:1

Голи: Крапивний (а/г), 16, Балан, 23, 66, Гагун, 28, Пасіч, 82, Гайдучик, 90 – Могильний, 90+1

«Верес»: Когут, Балан, Маткобожик, Хондак (Шух, 78), Гагун, Лебеденко, Блізніченко (В. Шарай, 77), С. Шарай (Годя, 70), Кучеров, Г. Пасіч (Поворознюк, 88), Шестаков (Гайдучик, 70).

«Металург» З: Байда, Сокол, Векляк (Палюх, 64), Басов (Піддубний, 83), Польовий (Дворовенко, 75), Шалфєєв, Крапивний, Сейтхалілов (Могильний, 46), Сад (Сніжко, 75), Білоцерковець, Сидоров.

Попередження: Шестаков, Пасіч  Сокол, Сейтхалілов, Крапивний. Видалення: Сокол.