Розгорнути Згорнути

Дубль Кейна не допоміг « Тоттенхему » переграти « Ньюкасл »

« Сороки » вирвали очко на останніх хвилинах матчу

У матчі 30-го туру АПЛ « Ньюкасл » і « Тоттенхем » зіграли внічию.

В середині першого тайму господарі відкрили, але « Тоттенхем » відповів дуже швидко і навіть вийшов вперед: за 4 хвилини дубль зробив Харрі Кейн.

Рахунок 2: 1 на користь « шпор » тримався до 86-ї хвилини, а потім « Ньюкаслу » вдалося його зрівняти, відзначився Уіллок.

Рахунок 2: 2 – остаточний у зустрічі. « Тоттенхем » залишився на 5-му місці в турнірній таблиці АПЛ, Маючи в активі 49 очок. « Ньюкасл » на 17-му рядку з 29 очками.