Вчора 4
Сьогодні 4

Дубль Родріго допоміг «Реалу» обіграти «Осасуну» та завоювати перший за 9 років Кубок Іспанії

Анчелотті знову привів мадридський клуб до перемоги в цьому турнірі
07 травня 2023р. 07:21
«Реал» – «Осасуна» / Фото - punchng
«Реал» обіграв «Осасуну» (2:1) в фіналі Кубка Іспанії, який відбувся в Севільї.

«Вершкові» зуміли забити швидкий гол: на 2-й хвилині матчу в складі мадридців відзначився Родріго Гоес, якому асистував Вінісіус Жуніор. Цей м'яч став єдиним в першому таймі.

На 58-й хвилині матчу хавбек «Осасуни» Лукас Торро відновив рівновагу в рахунку. Однак уже через 12 хвилин вінгер мадридців Родріго зумів оформити дубль. «Реал» переміг з рахунком 2:1.

Кубок Іспанії. Фінал:

«Реал» – «Осасуна» 2:1 (1:0)

голи: Родріго, 2, 70 – Торро, 58

«Реал Мадрид»: Куртуа, Карвахаль, Алаба, Мілітао, Камавінга, Кроос (Модріч, 82), Вальверде, Тчуамені (Рюдігер, 69), Вінісіус Жуниор, Родріго (Асенсіо, 89), Бензема

«Осасуна»: Эррера, Арідане, Давід Гарсія, Хуан Крус, Пенья (Рубен Гарсія, 75), Мойсес Гомес (Кіке Гарсія, 86), Торро (Ібаньєс, 86), Орос, Монкайола, Ез Абде (Барха, 75), Будімір (Чімі Авіла, 70)

Попередження: Монкайола, Давид Гарсія, Мілітао, Вінісіус Жуніор, Камавінга, Барха, Вальверде, Куртуа, Ібаньєс

Відзначимо, що мадридський клуб завоював свій перший Кубок Іспанії за останні 9 років. Примітно, що в сезоні-2013/14 команда також виграла цей трофей під керівництвом свого нинішнього тренера Карло Анчелотті.