Вчора 12
Сьогодні 13
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Дубль Салаха приніс Ліверпулю перемогу над Евертоном, Миколенко відіграв майже весь матч

Відбулося чергове Мерсісайдське дербі

В суботу, 21 жовтня, в поєдинку дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль на своєму полі приймав Евертон. Мерсісайдське дербі завершилося перемогою команди Юргена Клоппа.

В кінці першого тайму гості залишилися в меншості. Досвідчений захисник «ірисок» Янг грубо зіграв проти суперника і отримав жовту картку, яка стала для нього другий в цій грі.

На 73-й хвилині м'яч потрапив в руку Кіна і арбітр після перегляду ВАР призначив пенальті. Форвард Ліверпуля Салах спокійно виконав вирок – 1:0.

В кінці матчу господарі подвоїли перевагу – дубль оформив Салах.

Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко був замінений на 88-й хвилині.

Ліверпуль набрав 20 очок і піднявся на перше місце в турнірній таблиці АПЛ. Евертон займає 16-й рядок, маючи в своєму активі сім балів.