Динамо отримало нових суддів на матч кваліфікації ЛЧ проти Рейнджерс через п'янку
![Динамо отримало нових суддів на матч кваліфікації ЛЧ проти Рейнджерс через п'янку](/upload/iblock/0ad/0ad486cfd290810800deba4927eaf598.jpg.webp)
Сьогодні, 6 серпня, київське Динамо зіграє перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Рейнджерса у Любліні. Початок гри запланований на 21:00 за київським часом.
Спочатку матч мали обслуговувати польські арбітри Бартош Франковський і Томаш Мусял як судді VAR. Проте вночі вони потрапили у скандальну ситуацію.
Близько 1:40 ночі за місцевим часом поліція Любліна затримала їх у стані алкогольного сп'яніння. У крові Франківські виявлено 1,7 проміле алкоголю, у Мусяла — 1,8 проміле. Разом із третім нетверезим товаришем вони вкрали дорожній знак і тікали з ним до торгово-розважального центру. За це на трьох чоловіків чекає суд за руйнування дорожньої інфраструктури.
УЄФА вже замінив арбітрів VAR на цей матч. Замість Франківські та Мусяла на поле вийдуть їхні співвітчизники — Томаш Квятковський і Павло Малець.
Коментарі 0