Вчора 0
Сьогодні 2

«Динамо» по пенальті пройшло «Аріс» в кваліфікації Ліги конференцій

Українські вболівальники допомогли команді Луческу врятуватися від ганьби
«Динамо» у номінально домашньому поєдинку, який проходив у Бухаресті, взяло реванш за поразку від «Аріса» тижневої давності.

Забитих м'ячів уболівальники дочекалися наприкінці першого тайму. Злий геній «Динамо» Пальма відкрив рахунок на 39-й хвилині, а перед свистком на перерву Волошин відгукнувся на закид Сидорчука, переправивши м'яч у ворота греків.

У другому таймі динамівці намагалися зламати оборону суперника, але свого шансу довелося чекати до 85-ї хвилини, коли Караваєв виграв забіг у екс-дніпрянина Матарріти, не залишивши шансів голкіперу «Аріса» врятувати від пропущеного голу. Рахунок 2:1 на користь «Динамо» перевів гру в екстра-тайми.

У додаткові 30 хвилин «Динамо» отримало чисельну перевагу після вилучення Павичича, який заробив другу жовту, проте грекам вдалося вдесятьох вистояти до серії пенальті.

У післяматчевій лотереї успіх був на боці «Динамо». Шостий удар «Аріса» в серії пролетів над поперечиною, а кияни в серії пенальті витягли путівку до плей-оф раунду кваліфікації ЛК, де зіграють з «Бешикташем» (25 серпня/1вересня).