Europe
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Europe

Динамо поступилося Зальцбургу путівкою до Ліги чемпіонів. Кияни виступатимуть у Лізі Європи

Повторний матч закінчився нічиєю
У повторному матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів Зальцбург приймав Динамо. Перший матч закінчився перемогою австрійців 2:0.

Динамо дуже активно розпочало гру, але отримало образливу контратаку і Адам Дагім відкрив рахунок за Зальцбург на 12-й хвилині.

Владислав Ванат відіграв цей гол, вразивши дальній кут воріт після передачі з глибини на 29-й хвилині.

РБ Зальцбург методично оборонявся і не дозволив Динамо відіграти різницю у два м'ячі за результатами двох зустрічей.

Таким чином Зальцбург вийшов в основний етап Ліги чемпіонів, а Динамо виступить у Лізі Європи.

Жеребкування основного раунду ЛЄ відбудеться 30 серпня в Монако. Турнір розпочнеться 25 вересня.

Ліга чемпіонів. Раунд плей-оф кваліфікації. Матч-відповідь:

Зальцбург (Австрія) – Динамо (Київ, Україна) 1:1 (Дагім 12 – Ванат 29) (перший матч 2:0)

Зальцбург: Блазвіх, ван дер Бремпт (Бланк 90+2), Пьонтковський, Байду, Дедич, Бідструп (Гурна Дуат 74), Капальдо (Діамбу 64), К'єргорд (Нене 64), Дагім (Ратков 74), Єо, Глух

Динамо: Бущан, Тимчик (Супргяга 82), Попов (Біловар 83), Михавко, Дубинчак, Пихаленок, Бражко (Михайленко 74), Шапаренко, Ярмоленко (Волошин 67), Ванат, Кабаєв (Брагару 74)