Сьогодні 2

«Динамо» програло «Фенербахче» і з ганьбою покинуло єврокубки

Один з найгірших євросезонів в історії киян
03 листопада 2022р. 23:54

У 6 турі Ліги Європи «Динамо» в номінально домашньому матчі поступилося «Фенербахче».

Кияни грали досить мляво і без ініціативи, навіть незважаючи на те, що турнірних завдань вже не вирішували.

«Фенербахче» спокійно забив 2 м'ячі в першому таймі і утримував рахунок. А в другому таймі туркам допоміг ще й Забарний, який заробив вилучення.

0:2 «Динамо» програє 5 матч з 6 в груповому етапі Ліги Європи і з ганьбою вилітає з єврокубків в нинішньому сезоні. Такої поганої гри в Європі від киян не було давно.