«Динамо» провело два різних тайми, але все ж вибило «Маріуполь» з Кубка України
![«Динамо» провело два різних тайми, але все ж вибило «Маріуполь» з Кубка України](/upload/iblock/398/398c861fb2018b7d539e2d757ddaa361.PNG.webp)
У матчі 1/8 фіналу Кубка України «Динамо» грало з «Маріуполем». Команда Луческу на цей матч вийшла в досить експериментальному складі.
Кияни були дуже активними в першому таймі і створювали безліч моментів. Забили лише Вербич і Шабанов, Хоча рахунок міг бути і розгромним на користь киян.
У другому таймі все змінилося. «Динамо» ніби заспокоїлося, а «Маріуполь» почав більше тримати м'яч і створювати моменти. А в кінцівці зустрічі приазовці навіть забили - відзначився Очеретько Але цього не вистачило, щоб звести матч до нічиєї.
«Динамо» вибиває «Маріуполь» з Кубка України і направляється в 1/4 фіналу.
Кубок України, 1/8 фіналу
«Маріуполь» - «Динамо» 1: 2
Голи: Очеретько, 85 - Вербич, 16, Шабанов, 33
«Маріуполь» : Турбаєвський, Драмбаев, Удод, Петерман, Холод, Чех, Мішнев, Очеретько, Кащук, Топалов, В'юнник
«Динамо» : Бойко, Караваєв, Забарний, Шабанов, Тимчик, Сидорчук (Кендзера, 77), Шапаренко (Шепелв, 46), Вербич, Антюх (Вітіньо, 68), Леднев (Гармаш, 68), Шкурін (Рамірес, 46)
Попередження: Удод, 42, Стасюк, 65 - Шабанов, 51
Коментарі 1