Динамо з 18-го удару розбило броньовані вікна автобуса Оболоні

«Пивовари» відбивалися 1,5 тайму в меншості, але не витримали тиску
Фото - ФК Динамо Київ

У 17-му турі української Прем'єр-ліги Динамо на своєму полі здолало Оболонь.

Київське дербі пройшло за грубої гри з боку обох команд. Однак дивіденди це принесло фавориту. Гості залишилися у меншості після позбавлення Вовкуном Ваната явної нагоди забити.

Після цього «пивовари» зробили те, що у вболівальницькому колі зветься «припаркувати автобус». На початку другого тайму оборонці команди Валерія Іващенка просто виносили м'яч, не перебуваючи під пресингом.

Однак пробити щільний низький блок вдалося Беніто у середині другого тайму. Перед цим статистика ударів була 17:2 на користь господарів. А після другого попередження Мороза гра фактично завершилась.

Гості відверто «попливли». Вихованець «біло-синіх» Лук'янчук сфолив на Буяльському в штрафному майданчику – Ванат після перегляду VAR поставив крапку в грі.

Динамо набрало 28 очок та завершило першу частину сезону п'ятим. Однак відносно лідера Кривбасу (34) у «бело синіх» три матчі у запасі. Оболонь (14) залишилася у зоні перехідних матчів.