Полісся підписало захисника Дніпра-1
Директор Дніпра-1 Фрідман: «Вся країна знає, що нам потрібен інвестор»
Клуб не залишає спроб продовжити існування
09 липня 16:16
![Директор Дніпра-1 Фрідман: «Вся країна знає, що нам потрібен інвестор»](/upload/iblock/97f/97f0c349f19d374cb3979aeeb6d9fff5.jpg.webp)
– Клуби дратуються не тільки через це, але й через те, що немає розуміння, до якої ліги їм готуватися, у випадку того ж Минаю. Це не стане зрозумілим без участі Дніпра-1.
– То що нам робити? Допомогти Минаю? Нам треба за себе думати чи як допомогти Минаю? Нехай УПЛ визначить клуб, який готуватиметься замість нас зіграти. Ось ми зараз знімемося, інша команда замість нас готуватиметься, а за 10 днів у нас спонсор з'явиться. Навіщо? Ми не хочемо нікому нашкодити, але маємо деякі шанси. Уся країна знає, що нам потрібен інвестор. З кількома ми говорили, вони думають. У нас невеликі борги перед старими гравцями, можливо будуть якісь перед новими. Ми намагаємося, потихеньку закриваємо.
Металіст 1925 зараз намагається на великому бюджеті потрапити до Прем'єр-Ліги. А можна за кілька мільйонів доларів у ній опинитися – перевезти команду з Дніпра до іншого міста, де зараз комфортно грати. Бо у Дніпрі некомфортно зараз ні грати, ні проживати. Ці матчі, перервані тривогами, і виснажили команду, починаючи з першого весняного туру, не дали посісти третє місце. А може навіть друге, і тоді доля клубу могла б бути іншою. Чому ми повинні відмовитись, а потім говорити: «Ой, ми поспішили».
Тим часом, львівські Карпати підписали гравця Дніпра-1.
Коментарі 0