Сьогодні 21
Завтра 13

Диво-гол Мудрика не допоміг Челсі обіграти Арсенал

«Каноніри» без Зінченка відігралися з 0:2

Челсі та Арсенал влаштували гольову перестрілку в центральному матчі 9 туру АПЛ. Матч в Лондоні завершився з результатом 2:2.

У першому таймі рахунок зуміли відкрити господарі. Мудрик намагався пробити головою по воротах Раї, але м'яч влучив прямо в руку Саліба. Після перегляду VAR рефері призначив пенальті, який реалізував Палмер.

Арсенал вийшов на другий тайм без Олександра Зінченка, який в першій 45-хвилинці заробив жовту картку, потім настав зірковий час Михайла Мудрика.

Вінгер збірної України промчав по лівому краю і зумів елегантно перекинути голкіпера Арсенала, який задалеко вийшов з воріт.

В останні півгодини ігрового часу Арсенал накрутив обертів, а суперник почав сипатися під цим тиском. Команда Мікеля Артети на 77-й хвилині покарала Челсі за помилку в обороні, якою скористався Райс.

Через 7 хвилин Арсенал стараннями Троссара відновив паритет на табло.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2 в дербі Челсі і Арсенала.