Сьогодні 2

Джеко натякнув на завершення кар'єри у збірній після матчу з Україною

Джеко прокоментував поразку команди у матчі плей-офф Євро проти України
22 березня 08:17

За підсумками півфінального матчу плей-офф Євро-2024 між збірними Боснії та Герцеговини та України, який завершився з рахунком 2:1 на користь української команди, найкращий гравець боснійців Едін Джеко висловив свою думку про поразку та натякнув на можливе завершення своєї кар'єри у національній збірній.

«Сумно, що ми пропустили гол у контратаці, яка є їхньою найкращою зброєю і яку ми уникали всю гру. Діти зробили все, що могли. Ви бачили, що на 60-й і 70-й хвилині у них були судоми, це показує, що хлопці виклалися більше, ніж могли, і я вважаю, що ми заслуговували на набагато більше.

Ми дійсно зробили все, що могли, підготувалися та зіграли одну з найкращих ігор. Молодих гравців багато, гадаю, втома теж зіграла свою роль, але ці хлопці мають майбутнє. Якщо вони продовжать так само, може бути набагато краще.

Не знаю, чи гратиму я в Лізі націй, не хотів би нічого говорити на гарячу голову, тому що після відмінних 85 хвилин ми всі несподівано засмучені», – сказав Джеко.