Розгорнути Згорнути

Едмар: «Не хочу говорити про два пенальті у матчі з «Дніпром-1»

Тренер «Металіста 1925» заявив, що він давно в Україні і все розуміє
Едмар / Фото - Металіст 1925

Виконувач обов'язків головного тренера «Металіста 1925» Едмар прокоментував розгромну поразку від «Дніпра-1» у матчі 19-го туру УПЛ (0:3). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Була гарна гра до 71-ї хвилини, після пропущеного голу вона пішла зовсім інакше. У нас були моменти, але ми їх не змогли реалізувати. Як я казав раніше, гра нам вдалася у перші 70 хвилин... Ми дотримувались нашого плану на гру, розраховували зіграти на контратаках, мали декілька хороших моментів, коли ми повинні були забивати.

Я хлопцями задоволений, вони вийшли одним цілим та продемонстрували, що у нас є майбутнє і ми будуємо команду на перспективу. Стосовно самовіддачі у мене претензій немає. Треба працювати над реалізацією, свої моменти треба забивати.

Два пенальті у ворота однієї команди? Я розумію, до чого це питання. Не буду акцентувати увагу на діях арбітра, я давно в Україні і все чудово розумію. Не хочу про це говорити.

Нападника «Дніпра-1» Артема Довбика було визнано кращим гравцем туру за хет-трик у ворота «Металіста 1925».