Едмар: «В Бразилії мене всі вважають українцем»
![Едмар Едмар: «В Бразилії мене всі вважають українцем»](/upload/iblock/fe6/fe65b42f340db06151750593c133315f.jpeg.webp)
Колишній хавбек «Металіста» Едмар розповів про свою діяльність після завершення кар'єри гравця. Його цитує прес-служба харків'ян.
- Зараз перебуваю в Сан-Паулу. Разом з Клейтоном Шав'єром ми відкрили агентство в Бразилії. У планах також зайнятися тренерською діяльністю в США. Але я поки не можу почати, так як не отримав робочу американську візу.- Як йдуть справи у вашого агентства?
- Все добре, розвиваємося потроху. В якості одного з напрямків нашої діяльності ми бачимо запрошення когось із українських гравців в чемпіонат Бразилії. Це буде дуже цікавий досвід для молодих хлопців. Таку можливість ми теж розглядаємо.
- Правильно буде сказати, що зараз ви живете на три будинки?
- Протягом останніх чотирьох років я жив у Флориді і тільки недавно повернувся до Бразилії. Володію нерухомістю і в Україні. Скоро навідаюсь в Харків. До травня точно прилечу. Скучив за друзями, хочу зустрітися з Олександром Владиленовічем Ярославським і Євгеном Олексійовичем Красніковим. Великий їм привіт. У мене недавно помер батько, і Євген Красніков мене дуже підтримав.
- Коли згадуєте ігрові роки в «Металісті», що в першу чергу приходить на пам'ять?
- На мене накочуються величезні хвилі ностальгії. Це було таке казкове час... Мурашки по шкірі. Таких емоцій більше ніде не переживав в футбольному плані.
- Три самих пам'ятних матчу?
- З «Евертоном» на «Гудісон Парк» (1: 1). Домашній матч з «Олімпіакосом», коли ми перемогли 1: 0, і я забив на 88-й хвилині. І перемога над «Сошо» 4: 0 на виїзді.
- Три найважливіших голи?
- «Евертону» в Англії. «Динамо», коли я зрівняв рахунок в Києві. Забив в дев'ятку після передачі Марлоса. І «Евертону» в Харкові.
- Три найсильніших легіонера «Металіста»?
- Марко Девіча вважаємо?
- Ні.
- Тоді Клейтон Шав'єр, Жажа і Хосе Соса.
- У вас українська дружина, троє синів, які народилися в Україні. Наскільки ви бразилець зараз, а наскільки - українець?
- Мене навіть в Бразилії всі вважають українцем, тому що я весь час говорю про Україну. І правильно ви помітили, що діти у мене народилися в Україні. Так що в мені вже більше тече українська кров, ніж бразильская
Раніше стало відомо, що Едмар став ініціатором натуралізації Марлоса.
Коментарі 0