Талант Руху пропустить перше коло УПЛ
Екс-форвард Оболоні налаштований засмутити колишніх одноклубників
Краснопір став найкращим снайпером Оболоні минулого сезону
![Екс-форвард Оболоні налаштований засмутити колишніх одноклубників](/upload/iblock/843/8438750374feda5abeab993d55b10e5b.jpg.webp)
«Команда зараз набрала хороші кондиції, і ми готові до першої гри в новому сезоні. Перший тур Рух пропустив, але це не позначилося на нашій підготовці. Нині кожен із нас налаштований на перемогу.
Я пройшов збори з Рухом, адаптувався до вимог тренерського штабу та фізичних навантажень, які є у тренувальному процесі. Думаю, я у добрій формі. Найважче, напевно, було під час першого періоду зборів, але це важко для будь-якого футболіста.
У матчі з Оболонню нам буде дуже непросто. Це бойова команда, яка добре організована та дисциплінована. Кияни якісно діють в обороні та активно пресингують, намагаються постійно тиснути на своїх опонентів. Тепер "Оболонь" для мене це суперник і я готовий забивати їм голи» - сказав Краснопір.
Нагадаємо, Рух викупив Краснопіра у Оболоні у міжсезоння за 500 тисяч доларів.
Матч Оболонь - Рух пройде у неділю, 11 серпня (13:00).
Коментарі 0