Екс-гравець « Шахтаря »: « Проти « Монако » « автобуса » у виконанні « гірників » не буде »
![Екс-гравець « Шахтаря »: « Проти « Монако » « автобуса » у виконанні « гірників » не буде »](/upload/iblock/bf9/bf94513b0cc1413ed4f143fd3610c9c6.jpg.webp)
Екс-гравець « Шахтаря » Олександр Чижевський поділився очікуваннями від матчу-відповіді « гірників проти « Монако » в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.
« Не можна безапеляційно стверджувати, що у Франції « Шахтар » переміг на класі. Так, було високу індивідуальну майстерність гравців лінії атаки гірників, але з іншого боку вистачало вразливих місць в обороні. І якби не зловив кураж Анатолій Трубін, то ще невідомо, як би все закінчилося. На жаль, доводиться констатувати, що належної збалансованості в діях « Шахтаря » поки ще немає.Відсутність Трубіна – це втрата для « Шахтаря », хоча і Трубін не безгрішний. На жаль, дублер Трубіна Андрій Пятов, навіть якось незручно говорити таке про іменитому голкіпері, тривалий час перебував без належної ігрової практики і останній календарний матч чемпіонату УПЛ з « Чорноморцем » показав, що йому ще не вистачає впевненості. Залишається сподіватися, що величезний досвід допоможе П'ятову зібратися і продемонструвати свої кращі якості.
Те, що ніяких « автобусів » « гірники » ставити не будуть – це однозначно. « Шахтар » не змінить свого стилю і буде шукати щастя у чужих воріт. Хоча тут варто звернути увагу на те, що « Mонако » на старті сезону вирішив зробити ставку на виступі в єврокубках. Тому після домашньої поразки вони приїде до Харкова брати реванш. Інакше рульовому Монако Ніко Ковачу може дорого обійтися виліт з Ліги чемпіонів і два поспіль поразки в чемпіонаті Франції.
Ось чому нас чекає дуже цікавий поєдинок. Я дуже хочу, щоб « Шахтар » перервав серію невдалих виступів українських клубів в єврокубках і вийшов в наступний раунд. Тим більше, що підтримка 12 гравця в Харкові « гірникам » гарантована ».
« Шахтар » прийме « Монако » сьогодні, 25 серпня, в Харкові. У першому матчі « гірники » перемогли суперника на виїзді 1: 0.
Коментарі 0