Екс-гравець збірної росії: «Готовий захищати український Херсон від окупантів зі зброєю в руках»
![Володимир Лебідь Екс-гравець збірної росії: «Готовий захищати український Херсон від окупантів зі зброєю в руках»](/upload/resize_cache/iblock/d9d/916_537_2/d9dd62759c9ce85cfd4ee6fc7be51139.jpg.webp)
Колишній гравець збірної росії Володимир Лебідь, Який з 2003-го року живе в Україні, заявив, що був на мітингу в Херсоні за Україну і проти окупантів.
- У вашому місті антиросійські мітинги - одні з наймасовіших.- Я брав участь в них. Позавчора, вчора і сьогодні - зборів проходять щодня. Напевно, половина жителів міста в облдержадміністрацію прийшла і продемонструвала, що Херсон - український.
- Особисто ваш світогляд змінилося за ці дні?
- Ні я, ні будь-хто інший не очікував такого. Думаю, навіть ті, з ким я грав в Росії, не могли цього передбачити. Невже люди хочуть війни? Будь-який адекватний і розсудлива людина буде точно робити все, щоб війни не було.
- Зазвичай футболісти відвернені від політики. Ви, напевно, теж раніше не надавали значення патріотизму?
- Я завжди асоціював Херсон з Україною. Я народився в Україні, я - українець. Тому взагалі не розумію, що зараз відбувається і не сприймаю інших точок зору.
- Ви готові захищати рідне місто і країну зі зброєю в руках?
- До цього всі готові, вся Україна готова і, власне, робить це. Розумієте, люди гинуть, це вже не шуткі.
Лебідь переїхав в Україну в 2003-му році.
Нагадаємо, під час війни захисник «Шахтаря» Юхим Конопля одружився на колишній дівчині гравця «Динамо».